• Your product where and when you want it

  Promptness and speed are your standard? Ours, too

  view details
 • You run business in Scandinavia and you want to achieve your objectives successfully

  We know how to help you

  view details
 • You excell in what you do. You do not want to waste time on transportation formalities

  Save time and gain comfort. Make your business more effective

  view details

Firma transportowa - Scandinavian Express

Oferujemy transport do Norwegii i transport do Szwecji, jak możemy Ci pomóc?

Range of services

Own service
Own / Agent network service
Agent network service

Why did 1780 clients choose us?

 • 0123456789 0123456789 , 0123456789 0123456789 %

  LTL shipments

  delivered on time on 6000 shipments
 • 0123456789 0123456789 , 0123456789 0123456789 %

  shipments

  no damage to more than 30,000
  supported year
 • 0123456789 0123456789 %

  our clients

  they recommend us to other companies

OUR SPECIALIZATION:

Latest news:

Profesjonalny transport ciężarowy do Szwecji - Scandinavian Express

Jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem w branży, świadcząca usługi na terenie Szwecji oraz Norwegii, jesteśmy w pełni świadomi, jak ważne jest profesjonalne podejście do Klienta. Z tego też względu ci, którzy zaufali nam na przestrzeni lat, doskonale wiedzą, że transport ciężarowy do Szwecji przeprowadzony we współpracy ze Scandinavian Express to gwarancja, że przewożone dobra nie zostaną uszkodzone w trakcie podróży. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez licznych inwestycji w wysokiej jakości sprzęt oraz wyposażenie, co równocześnie przełożyło się na jakość oferowanych przez naszą firmę usług. Zdecydowanie warto również nadmienić, że ze względu na linie drobnicowe oraz możliwość przeładunku w naszym magazynie w Gdańsku zapewniamy terminowe i regularne dostawy - nawet kilka razy w tygodniu, biorąc oczywiście pod uwagę aktualne potrzeby Klienta.

Nasza firma transportowa działająca na trasie Szwecja - Polska niezmiennie dąży do świadczenia usług logistycznych na najwyższym poziomie. Dlatego nasza oferta obejmuje m.in.: logistykę prefabrykatów betonowych, przesyłki i ładunki drobnicowe, transport całopojazdowy oraz transport ponadgabarytowy.

Z naszą pomocą Twój klient otrzyma zamówiony towar na czas, niekiedy w ciągu dwóch dni nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. W ten sposób udowadniamy, że niemożliwe staje się możliwe, wystarczy odrobina profesjonalizmu oraz zaufania, a Ty zyskasz kolejnego Klienta, budując w jego oczach pozytywny wizerunek. 

Chcesz przewieźć towar do Skandynawii, ale nie masz odpowiedniego środka transportu? Nie chcesz załatwiać wszystkich formalności związanych z przejazdami przez granicę? Scandinavian Express to firma transportowa działająca przede wszystkim w krajach Skandynawskich - głównie w Norwegii i Szwecji. Specjalizujemy się w przewozie ładunków drobnicowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytowych z całej Polski do Skandynawii, oraz ze Skandynawii do Polski.

Obsługa transportowa wykonywana przez naszą firmę obejmuje cały zakres działań logistycznych, od planowania, poprzez realizację do raportowania. Logistyka naszej firmy usprawnia działania przedsiębiorców zajmujących się eksportem towarów. Z naszego wsparcia korzystają zarówno osoby prywatne, których ładunek jest zbyt duży do zwykłego przewozu, jak i firmy dysponujące większą ilością towaru. Spaletyzowane przesyłki drobnicowe, które wykonamy poprzez transport ciężarowy do Norwegii, są tańsze niż przewiezienie samemu pojedynczych palet. Wykonujemy jeden kurs pełnym pojazdem, co skraca czas wykonania zadań oraz koszt paliwa. Atutem naszej firmy jest także magazyn w Gdańsku, gdzie możliwy jest przeładunek towarów. Nasze usługi usprawniają funkcjonowanie wielu międzynarodowych przedsiębiorstw.

Co najczęściej przewozi nasza firma transportowa na trasie Norwegia - Polska?

Przewozimy wiele towarów, ale naszą specjalnością są:

 • stolarka okienna i drzwiowa,
 • materiały budowlane,
 • konstrukcje stalowe
 • prefabrykaty betonowe,
 • urządzenia i maszyny,
 • branża motoryzacyjna,
 • konstrukcje stalowe,
 • papier
 • transporty drobnicowe - niespaletyzowane

Tego rodzaju ładunki wymagają specjalistycznego sprzętu, który zapewni bezpieczeństwo podczas przeładunku, a także niezawodnego zabezpieczenia na czas przejazdu. Nie każdy wie, jak to właściwie zrobić. Nasi specjaliści mają taką wiedzę i chętnie się nią dzielą, praktykując transport ciężarowy do Norwegii i Szwecji już od ponad 20 lat.

ABOUT US

Scandinavian Express specializes in freight forwarding and transport of LCL goods, full truck loads and oversize cargo between Europe and Scandinavia, particularly in truck Poland - Sweden (Sweden - Poland) and Poland - Norway (Norway - Poland). Transport to Norway and Sweden, or transport from Norway and Sweden requires experience and expertise. Experts Scandinavian Express share their extensive "know how" related to forwarding and transportation to Sweden and Norway in the Experts on Logistics section.